SIMBA Gra w Okrety Zobacz

Simba Gra w Okręty Bitwa Morska

6100335

Nowy produkt

88,94 zł Brutto

Wysyłka w ok. 24h

Więcej informacji

Gra w okręty firmy Simba to znana gra strategiczna dla małych i dużych. Polega na strategicznym ustawieniu swoich jednostek na wodzie i zniszczeniu wszystkich okrętów przeciwnika. Gra jest w formie walizki, dzięki czemu jest bardzo wygodna w przenoszeniu i w podróży. Dwie części walizeczki dzieli pionowa ścianka przypominająca radar, na której zaznacza się trafione i zatopione okręty.

Charakterystyka:

  • - Gra Strategiczna "Statki"
  • - Całość zapakowana w walizkę z wygodnym uchwytem.
  • - W walizeczce są przegródki na pionki.
  • - Specjalna ścianka ustawiana pionowo uniemożliwia graczom podglądanie jak są ułożone okręty u przeciwnika.
  • - Idealna propozycja na prezent dla ludzi lubiących gry strategiczne.

Zasady gry:

Celem gry jest zatopienie wszystkich okrętów przeciwnika. Po ustawieniu ścianki zakrywającej,a żeby plansza do gry nie była widoczna dla przeciwnika, każdy z graczy dowolnie rozmieszcza okręty na swojej planszy. Okręty nie mogą się bezpośrednio ze sobą stykać. Gracz mający ruch wypowiada swoje współrzędne. Przeciwnik sprawdza, czy jeden z jego okrętów nie został trafiony i ogłasza wynik przeciwnikowi. Gracz, który strzelał zaznacza odpowiednimi kolorami skutek strzału: czerwony trafiony, biały nie trafiony. Gra kończy się, gdy jeden z graczy pozostaje bez jakiegokolwiek okrętu. Gra w okręty dla każdego. Tak długo jak się trafia, można strzelać dalej.

Simba Toys Polska jest spółką należącą do niemieckiego koncernu Simba Dickie Group. Grupa Simba & Dickie jest jednym z pięciu największych w Europie producentów i dystrybutorów zabawek takich jak: lalki, samochody, zabawki interaktywne i wiele innych. Naszym priorytetem jest dbanie o wysoką jakość zabawek. Zalety naszych produktów poznały dzieci na całym świecie.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Simba Gra w Okręty Bitwa Morska

Simba Gra w Okręty Bitwa Morska