BIG Nocnik New Bobby Car autko Kierownica

56801

Nowy produkt

116,76 zł Brutto

Wysyłka od 24h

Więcej informacji

Czy Twoje dziecko nie chce korzystać z nocniczka? A może ma strach przed łazienką?

To normalne, że każdy rodzic malucha zastanawia się, jak nauczyć dziecko samodzielnego załatwiania się. Na szczęście, z nocnikiem New Bobby Car od marki BIG, ten etap będzie łatwiejszy i przyjemniejszy. Ten nocniczek zachwyci każde dziecko, bo wygląda jak prawdziwy czerwony samochodzik.

Charakterystyka:

  • - nocniczek jest wierną kopią popularnego BIG New Bobby Car i zapewnia maksymalny komfort siedzenia dzięki zintegrowanej ochronie przed pryskaniem,
  • - ma wysokie oparcie z uchwytem, który ułatwia przenoszenie, wyjmowaną wkładkę, która ułatwia opróżnianie, oraz zdejmowaną kierownicę z klaksonem, która dodaje zabawy,
  • - wygodny, bezpieczny i sprawia mnóstwo radości, co motywuje dziecko do korzystania z niego,
  • - nocniczek jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, które są bezpieczne dla zdrowia dziecka i łatwe w utrzymaniu czystości.

BIG należy do wielkiego koncernu Simba Dickie Group - Linia zawiera bardzo zróżnicowane i innowacyjne zabawki stymulujące rozwój motoryki u dzieci. Produkty BIG to wiele pomysłów na zabawę. Znajdziemy tu samochody, jeździki, bujaki, traktory, łodzie, zjeżdżalnie, jednostki pływające i piaskownice. BIG to zabawki mające bardzo wysoką jakość. Są produkowane w Niemczech z wysokiej jakości materiałów odpornych na działanie promieni UV. Bezpieczeństwo naszych zabawek jest gwarantowane i potwierdzone testami LGA/TÜV.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

BIG Nocnik New Bobby Car autko Kierownica

BIG Nocnik New Bobby Car autko Kierownica