Rolly Toys rollyMinitrac Jeździk Pchacz Claas Xerion Traktor Klakson 1-4 Lat

132652

Nowy produkt

Ostrzeżenie: ostatnie produkty w magazynie!

371,49 zł Brutto

Wysyłka od 24h

Więcej informacji

Jeździk rollyMinitrac 5000 na licencji Claas Xerion od marki Rolly Toys, został zaprojektowany z myślą o dzieciach w wieku od 18 miesięca. To nie tylko zabawka, ale również narzędzie do rozwijania umiejętności motorycznych i koordynacji ruchowej u najmłodszych. Wyjątkowy design oraz funkcjonalność tego modelu sprawiają, że jest on niezwykle atrakcyjny dla dzieci. Dzięki otwieranej masce ze schowkiem, maluchy mogą przechowywać swoje drobiazgi, co dodatkowo urozmaica zabawę. Ciche koła zapewniają komfort i spokój zarówno dzieciom, jak i rodzicom, gdyż jeździk nie generuje hałasu podczas użytkowania. Dzięki wysokiej jakości wykonania oraz licznych funkcjom, ten model jeździka z pewnością przyniesie wiele radości i niezapomnianych chwil każdemu maluchowi.

CHARAKTERYSTYKA:

  • Licencja Claas Xerion
  • Otwierana maska ze schowkiem -  praktyczna funkcja, która pozwala dzieciom na przechowywanie swoich skarbów
  • Ergonomiczny kształt jeździka - zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalny komfort i bezpieczeństwo dla małych użytkowników.
  • Specjalna wnęka na kolana - dzięki niej dziecko może pewnie trzymać się jeździka podczas jazdy, co dodatkowo zwiększa stabilność i kontrolę.
  • Zoptymalizowany promień skrętu dzięki obrotowemu układowi kierowniczemu - umożliwia łatwe i precyzyjne manewrowanie jeździkiem, co jest szczególnie ważne w domowych warunkach.
  • Ciche koła - zapewniają spokojną i komfortową jazdę, nie generując uciążliwego hałasu.
  • Kierownica z klaksonem - dodatkowy element zabawy, który sprawia, że dziecko może poczuć się jak prawdziwy kierowca.Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Rolly Toys rollyMinitrac Jeździk Pchacz Claas Xerion Traktor Klakson 1-4 Lat

Rolly Toys rollyMinitrac Jeździk Pchacz Claas Xerion Traktor Klakson 1-4 Lat

30 innych produktów w tej samej kategorii: