Rolly Toys rolyKid traktor na pedały Case z przyczepką

012411

Nowy produkt

506,02 zł Brutto

Wysyłka od 24h

Więcej informacji

Traktorek z przyczepką rollyKid Case 1170 CV od marki Rolly Toys to najwyższej jakości jeździk, który został stworzony z myślą o najmłodszych użytkownikach. Zabawka posłuży Twoim dzieciom przez wiele lat, zapewniając im nie tylko doskonałą zabawę, ale również rozwijając ich zdolności motoryczne oraz koordynację ruchową. Ten czerwony traktorek na pedały to idealny sposób na rozpoczęcie przygody z pojazdami, a jego konstrukcja gwarantuje pełne bezpieczeństwo podczas zabawy. Zabudowany układ mechaniczny sprawia, że jest on całkowicie bezpieczny, a różnorodne funkcje i akcesoria dodatkowe pozwalają na dopasowanie zabawki do indywidualnych potrzeb każdego dziecka. Traktorek ma otwieraną maskę, pod którą znajduje się skrytka na drobne zabawki malucha. Dodatkowo do traktorka można przyczepić pojemną przyczepkę na kółkach, która urozmaici zabawę dziecka.

CHARAKTERYSTYKA:

- Zestaw - komplet zawiera zarówno traktor, jak i przyczepę, co dodatkowo uatrakcyjnia zabawę i umożliwia przewożenie różnych przedmiotów.

- Dodatkowe wygodne oparcie przy siedzeniu

- Otwierana przednia maska - dziecko może otworzyć maskę traktora, w której umieszczona jest poręczna skrytka

- Zabudowany, regulowany napęd łańcuchowy - cały układ mechaniczny jest bezpiecznie zabudowany, co chroni dziecko przed przypadkowymi urazami.

- Posiada tylny zaczep - dzięki tylnemu zaczepowi można dołączyć dodatkowe akcesoria lub przyczepy, co zwiększa funkcjonalność traktorka.

- Możliwość dokupienia akcesoriów - do traktorka można dokupić różne akcesoria marki Rolly Toys, co pozwala na dalsze rozbudowywanie i uatrakcyjnianie zabawki.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Rolly Toys rolyKid traktor na pedały Case z przyczepką

Rolly Toys rolyKid traktor na pedały Case z przyczepką

30 innych produktów w tej samej kategorii: