Dickie Happy Fendt Traktorek z Belownicą Światło Dźwięk

3815001

Nowy produkt

61,18 zł

ok. 24h od zaksięgowania wpłaty

Więcej informacji

Happy Fendt Team Traktorek z belownicą do siana to świetna zabawka dla każdego małego farmera już od 12 miesiąca. Traktorek został wyposażony w moduł świetlno-dźwiękowy, który jest umieszczony na dachu. Po odłączeniu belownicy można bawić się samym traktorkiem. W zestawie znajduje się również bela siana. Bela siana obraca się w środku i za pomocą przycisku może zostać wyrzucona z prasy. Ta zabawka z pewnością zapewni długą i kreatywna zabawę każdemu maluchowi.

Zestaw zasilają baterie: 2x bateria LR44. Baterie nie są dołączone do zestawu.

Happy Fendt Team, to seria pojazdów rolniczych od Dickie Toys inspirowana pojazdami producenta ciągników i sprzętu rolniczego Fendt. Zabawki swoim wyglądem nawiązują do maszyn tej marki. Zachowane zostało charakterystyczne malowanie i stylistyka. Zabawki posiadają śmieszne buźki, a dzięki dużym kołom, z łatwością toczą się po powierzchniach płaskich. Produkty zostały wykonane z najwyższej jakości bezpiecznych materiałów.

Dickie to część jednego z największych producentów zabawek na świecie, Simba-Dickie Group, tworząca, produkująca i dystrybuująca bardzo szeroką gamę zabawek. Firma Dickie jest odpowiedzialna za produkcje zabawek dla chłopców, w tym modeli samochodów, pojazdów zdalnie sterowanych i całych miast.

Dickie Happy Fendt

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Dickie Happy Fendt Traktorek z Belownicą Światło Dźwięk

Dickie Happy Fendt Traktorek z Belownicą Światło Dźwięk