Viga Toys Przybijanka Cymbałki dla dzieci 2 w 1

50348

Nowy produkt

Ostrzeżenie: ostatnie produkty w magazynie!

101,22 zł Brutto

Wysyłka w ok. 24h

Więcej informacji

Gra na cymbałkach/przybijanka 2w1 od firmy Viga to jedna z czołowych zabawek, która pozwoli dziecku wejść do świata ciekawej i kreatywnej zabawy. Dwufunkcyjna zabawka zapewni doskonałe ćwiczenia:

  • - rozwija zdolności manualne,
  • - rozwija wyobraźnię,
  • - rozwija logiczne myślenie.


Zadaniem Twojego dziecka jest przebicie kolorowych kulek ( w zestawie 3 sztuki) przez otwory zamieszczone w górnym panelu zabawki. Gdy kule wpadną do środka będą wybijać melodię na cymbałkach. Z ksylofonu można także korzystać oddzielnie.
Całość wykonana została z drewna lakierowanego, pomalowana bezpiecznymi dla dziecka farbami w żywe barwy, które zadowolą każdego użytkownika i dadzą mnóstwo radości z zabawy.

Viga jest marką zarejestrowaną w 2003 roku lecz już obecną w ponad 60 krajach na świecie. Ich innowacyjne pomysły zdobyły uznanie min. w Europie,USA dalekiej Australii oraz Japonii.Założyciele firmy zwrócili uwagę na wyniki badań wskazujących na związek pomiędzy zabawą i uczeniem się we wczesnych latach rozwoju dzieci. Aby pomóc rodzicom oraqz placówkom edukacyjnym w wychowywaniu dzieci i ratować ich przed wirtualnym światem, który w dużym stopniu może wypaczyć rzeczywistość producent oferuje innowacyjny asortyment wykonany z naturalnych tworzyw uzyskanych podczas ekologicznych procesów produkcji.Bezpieczeństwo i jakość produktów drewnianych to priorytet dla Vigi,producent zadbał o to aby farby,którymi malują zabawki spełniały normy bezpieczeństwa EN71 oraz ASTM.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Viga Toys Przybijanka Cymbałki dla dzieci 2 w 1

Viga Toys Przybijanka Cymbałki dla dzieci 2 w 1