Drewniane Puzzle Magnetyczne Szablony Viga Toys

50724

Nowy produkt

91,92 zł Brutto

Wysyłka w ok. 24h

Więcej informacji

Drewniane Puzzle "Szablony - Kształty" od firmy Viga to jedna z czołowych zabawek, która posłuży nie tylko jako tradycyjne szablony, ale pozwoli dziecku ćwiczyć zdolności manualne oraz rozpoznanie kształtów.

W zestawie znajdują się karty, które zainspirują do tworzenie ciekawych obrazów za pomocą szablonów. Odrysuj kształt i dokończ obrazek zgodnie ze wskazówkami.

W zestawie znajdują się 12 szablonów w poręcznym woreczku.

Z puzzli dziecko może odrysowywać kształty. Na podstawie podpowiedzi z kart można stworzyć obrazki.

Zabawa rozwija zdolność logicznego myślenia, pomaga ćwiczyć pamięć, koncentrację i zdolności manualne.

Całość wykonana została z drewna lakierowanego, które zadowoli każdego użytkownika i da mnóstwo radości z zabawy.

Viga jest marką zarejestrowaną w 2003 roku lecz już obecną w ponad 60 krajach na świecie. Ich innowacyjne pomysły zdobyły uznanie min. w Europie,USA dalekiej Australii oraz Japonii.Założyciele firmy zwrócili uwagę na wyniki badań wskazujących na związek pomiędzy zabawą i uczeniem się we wczesnych latach rozwoju dzieci. Aby pomóc rodzicom oraz placówkom edukacyjnym w wychowywaniu dzieci i ratować ich przed wirtualnym światem, który w dużym stopniu może wypaczyć rzeczywistość producent oferuje innowacyjny asortyment wykonany z naturalnych tworzyw uzyskanych podczas ekologicznych procesów produkcji.Bezpieczeństwo i jakość produktów drewnianych to priorytet dla Vigi,producent zadbał o to aby farby,którymi malują zabawki spełniały normy bezpieczeństwa EN71 oraz ASTM.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Drewniane Puzzle Magnetyczne Szablony Viga Toys

Drewniane Puzzle Magnetyczne Szablony Viga Toys