Uszczelniacz do dmuchanych zamków środek

1105

Nowy produkt

65,00 zł Brutto

Wysyłka od 24h

Więcej informacji

Środek uszczelniający 1 szt. do zamków dmuchanych

Środek uszczelniający jest idealnym rozwiązaniem do naprawy dmuchanych zamków. W sytuacji, kiedy zauważymy nieszczelność lub rozwarstwienie materiału naszej dmuchanej atrakcji, wystarczy nanieść delikatną warstwę produktu na obszar, z którego uchodzi powietrze. Zalecamy, aby procedurę przeprowadzić na całych elementach. W rezultacie powstaje elastyczna i transparentna powłoka, która nie tylko uszczelnia zamek, ale też go wzmacnia. Dzięki temu efektywnie przywracamy pierwotne właściwości konstrukcji i ponownie stajemy się powodem radości dla dzieci.

Pojemność: 500 ml (+/- 10 ml)

Sposób użycia:

  1. Dmuchaniec podlegający naprawie powinien być napełniony powietrzem i nieprzerwanie podłączony do dmuchawy.
  2. Upewnij się, że miejsca wymagające uszczelnienia mają temperaturę nie niższą niż 18 stopni Celsjusza i są całkowicie suche.
  3. Pędzlem nanieś cienką warstwę środka uszczelniającego na nieszczelne miejsce i poczekaj około 30 minut, aby preparat miał szansę wstępnie wyschnąć.
  4. W przypadku stwierdzenia dalszych nieszczelności, po upływie około 30 minut nanieś kolejną warstwę środka.
  5. Po tym, jak środek wstępnie wyschnie, możesz wyłączyć dmuchawę, ale NIE SKŁADAJ dmuchańca, aby uniknąć niechcianego sklejenia.
  6. Poczekaj około 12 godzin na całkowite wyschnięcie środka - po tym czasie dmuchaniec można bezpiecznie złożyć.
  7. Przechowuj preparat z dala od dzieci. O ile to możliwe, pracuj na świeżym powietrzu lub w dobrze wentylowanym pomieszczeniu.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Uszczelniacz do dmuchanych zamków środek

Uszczelniacz do dmuchanych zamków środek