Tunel foliowy zielony z oknami- 10m2

Nowy produkt

Wysyłka po przedpłacie na konto  24h

Kurier za  pobraniem wysyłka ok. 3 dni robocze

Więcej szczegółów

Wysyłka po przedpłacie na konto 24h wysyłka za poraniem ok. 4 dni robocze

599,00 zł Brutto

Wysyłka w ok. 24h

Więcej informacji

TUNEL FOLIOWY 10 m2

GRUBE, STALOWE RURKI 

ODSŁANIANE OKNA Z MOSKITIERĄ 

WZMOCNIONA FOLIA Z FILTREM UV-4 

 

 

 

 

Idealne warunki:

Zasuwane na zamek błyskawiczny drzwi to w przypadku oferowanego przez Nas tunelu możliwość regulacji temperatury we wnętrzu i dostosowania jej pod kątem danych upraw. Dzięki temu tworzą się idealne warunki dla wegetacji wszelakich roślin i warzyw uprawnych jak pomidory, ogórki, fasola czy cukinia..

 

FILM_TunelZielony.jpg

Jakość:

Nasze tunele produkujemy ze stalowych, ocynkowanych rur o średnicy 24 mm. Wzmocniona konstrukcja w żadnym wypadku nie ulega procesom korozji, jest odporna na znaczne różnice temperatur, dzięki czemu po ściągnięciu folii może pozostać na zimę w Naszych ogrodach. Ponadto folia zastosowana w Naszych tunelach jest dużo grubsza niż standardowo stosowana w podobnych tego typu produktach. Mając na względzie wytrzymałość folii wyposażyliśmy ją w dodatkowo wtopioną siatkę, przez co jest ona dużo bardziej wytrzymała! Folia musi być po sezonie letnim wysuszona i schowana do suchego pomieszczenia, natomiast producent zaleca również chowanie samej konstrukcji na okres jesienno – zimowy.

Bezpieczeństwo:

Tunel to ochrona upraw przed działaniem czynników typowo zewnętrznych, jak wiatr zimny i suchy, intensywne opady deszczu, śniegu czy gradobicia, jak również uchronisz się przed ptactwem, które jest zmorą wszelakich upraw.

Montaż:

Dzięki załączonej do każdego produktu instrukcji, montaż tunelu jest niezwykle prosty. Na intuicyjnie złożony ze stalowych rur stelaż, nakładamy dostarczoną wraz z tunelem folię, którą przypinamy do rur stelaża. Fartuch ziemny z folii wystającej bo bokach tunelu możemy obsypać ziemią lub wkopać do ziemi co zabezpieczy folię przed podwianiem. Przód tunelu stanowią prostokątne drzwi zasuwane na zamek błyskawiczny, dzięki czemu utrata temperatury będzie minimalna. Po obu bokach tunelu umiejscowione są odsłaniane okna z moskitierą, które pozwalają na kontrolowanie ilości wpadającego światła. 

Gwarancja:

Folia z filtrem UV zapewni przede wszystkim wytrzymałość produktu, optymalne właściwości termiczne oraz odpowiednią przepuszczalność promieni słonecznych w tym UV. Folie tego typu przeznaczone są do krycia konstrukcji tuneli celem przyspieszenia rozrostu roślin oraz do ochrony ich przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. Folia zastosowana zapewnia możliwie najwyższe parametry rozproszenie światła, znacząco redukuje ilość zaciemnionych miejsc zapewniając tym samym równomierne nasłonecznienie, co przekłada się na wegetację roślin.

 

W skład zestawu wchodzą:

- stalowe, ocynkowane rury
- trójwarstwowa folię UV wykonaną z PE
- śruby oraz pozostałe elementy montażowe

 

- instrukcja montażu
- GWARANCJA 12 miesięcy

WYMIARY:
długość:
4,0 m
szerokość:
2,5 m
wysokość:
2,0 m
powierzchnia:
10 m2
średnica rur:
24 mm
grubość rur:
0,6 mm
folia:
filtr UV
wysokość drzwi:
168,0 cm
szerokość drzwi:
150,0 cm
wymiary okna:
38,0 cm x 38,0 cm
stelaż:
metalowy
ilość sekcji:
3
ilość okien:
6
OPAKOWANIE:
wymiary paczki:
176,0 x 47,0 x 13,5 cm

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Tunel foliowy zielony z oknami- 10m2

Tunel foliowy zielony z oknami- 10m2

Wysyłka po przedpłacie na konto  24h

Kurier za  pobraniem wysyłka ok. 3 dni robocze